53% попуст на туш сет од батерија, црево и држач во вредност од 300 ден. по цена од 140 ден.

Цена: 140 ден.

РАСПРОДАДЕНО

53% попуст на туш сет од батерија, црево и држач во вредност од 300 ден. по цена од 140 ден.

Цена

140 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

53%

Заштеда

160 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 10

Можност за достава

Добивате

Туш сет

 • Батерија
 • Црево
 • Држач

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2016 до 28.02.2017
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!

Опис

Обновете го вашето купатило со нов сет туш!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ