53 ја следат оваа компанија


Туш батерија ENYO EN801-09

1700 ден.

1300 ден.

Шифра:

300000001267

Опис

Сетот содржи:

  • Туш рачка
  • Држач за туш рачка
  • Црево со должина од 1,5m

Карактеристики на производот:

  • Хромирана батерија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.