53 ја следат оваа компанија


- 27%

Туш батерија која менува боја

550 ден.

399 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000889

Опис

Карактеристики на производот

  • Тушот менува бои во зависност од температурата на водата

  • Димензии: 22cm должина, пречник на глава 8cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.