50 ја следат оваа компанија


- 13%

Туш кабина – модел А02

11000 ден.

9600 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска. Калено, сигурносно мат стакло со дебелина 5 мм и алуминиумски хромирани профили.

Димензии:

  • 80 x 80 x 200 cm
  • 90 x 90 x 200 cm
  • 100 x 100 x 200 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.