53 ја следат оваа компанија


- 9%

Туш кабина - модел А08

17000 ден.

15500 ден.

Шифра:

2100000000020

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска. Калено, сигурносно и транспарентно стакло со 6 мм дебелина. Алуминиумски хромирани профили.

Димензии: 90x90x200cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.