46 ја следат оваа компанија


- 11%

Туш кабина - модел А03

13500 ден.

12000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

2100000000007
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со фиксна маска. Калено, сигурносно транспарентно стакло со 5 мм дебелина и алуминиумски хромирани профили.

Димензии: 80x80x200cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.