46 ја следат оваа компанија


- 14%

Туш кабина – модел А01 со големина по избор

11000 ден.

9500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001215
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска. Калено, сигурносно мат стакло со 5 мм дебелина и алуминиумски хромирани профили.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.