46 ја следат оваа компанија


- 15%

Туш кабина - модел V13 со големина по избор

29500 ден.

25000 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

АБС Туш када со демонтажна маска, позадина и покрив од АБС. Калено, сигурносно и транспарентно стакло со 5 мм дебелина. Рамките се од алуминиум. Опрема: Компјутерска контролна табла ( лампа на покривен и заден панел, вентилатор, радио, телефон). Туш на покривен панел и рачен туш. Содржи 6 водени млазници за масажа и масажер за стопала. Полица, огледало и диспанзери за течен сапун.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.