53 ја следат оваа компанија


- 17%

Туш када - модел B06 со големина по избор

5900 ден.

4900 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Акрилна, аголна туш када со демонтажна маска.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.