- 12%

12% зглобни ТВ држачи по избор LCD-441/LCD-443 за од Рувекс

1200 ден.

1056 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

SBOX LCD-443

 • Голенина на екран : 23“ - 55“ / 58 - 140 cm
 • Носивост : до 30 kg
 • VESA: од 75x75 до 400x400
 • Растојание од зид: 8,8 - 39,8 mm
 • Тилт: ±20°
 • Закосување : ±90°
 • Организација на кабли : Да
 • Боја: Црна
 • Материјал: Челик
 • Димензии : 43,5 x 43,5 x 39,8 cm

SBOX LCD-441

 • Голенина на екран: 23“ - 55“ / 58 - 140 cm
 • Носивост: up to 30 kg
 • VESA: from 75x75 to 400x400
 • Растојание од зид: 8,8 - 20,1 cm
 • Тилт: ±20°
 • Закосување: ±45°
 • Организација на кабли: Да
 • Боја: Црна
 • Material: Челик
 • Материјал s: 43,5 x 43,5 x 20,1 cm

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.09.2019 до 26.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.