- 12%

12% зглобни ТВ држачи по избор LCD-441/LCD-443 за од Рувекс

1200 ден.

1056 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

SBOX LCD-443

 • Голенина на екран : 23“ - 55“ / 58 - 140 cm
 • Носивост : до 30 kg
 • VESA: од 75x75 до 400x400
 • Растојание од зид: 8,8 - 39,8 mm
 • Тилт: ±20°
 • Закосување : ±90°
 • Организација на кабли : Да
 • Боја: Црна
 • Материјал: Челик
 • Димензии : 43,5 x 43,5 x 39,8 cm

SBOX LCD-441

 • Голенина на екран: 23“ - 55“ / 58 - 140 cm
 • Носивост: up to 30 kg
 • VESA: from 75x75 to 400x400
 • Растојание од зид: 8,8 - 20,1 cm
 • Тилт: ±20°
 • Закосување: ±45°
 • Организација на кабли: Да
 • Боја: Црна
 • Material: Челик
 • Материјал s: 43,5 x 43,5 x 20,1 cm

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.09.2019 до 26.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2020 до 03.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.