IKEA BRUSALI TV Комода

7480 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии на производот:

 • Ширина: 120cm
 • Длабочина: 36cm
 • Висина: 85cm
 • Максимална носивост: 25kg
 • Максимална носивост на рафтот: 20kg
 • Материјал: иверица, фолија, ABS пластика, лесонит
 • Бојa: бела

Димензии на пакувањето:

 • Ширина: 38cm
 • Висина: 13cm
 • Должина: 125cm
 • Тежина на пакувањето: 33.30kg
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.