- 36%

Твистер санка

1390 ден.

890 ден.

 • ул. Исаија Мажовски бр.31/1 приземје локал 1 Хром, Ѓорче Петров, Скопје

  Одведи ме таму

  071944227

  info@kinderlend.mk

Добивате

Санка твистер во две бои жолта или зелена, одлична за снежните денови. 

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Се препорачува за деца над 3 години.

Висина: 14 см.

Капацитет на товарот: 50 кг.

Тежина на санката: 2,5 кг.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2019 до 23.12.2019

За компанијата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Kidoshop". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Kidoshop" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
Види ја продавницата на "Kidoshop" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.