38% попуст на бургер по избор: хамбургер, твигибургер или чикенбургер + помфрит во Twiggy (ТЦ Рамстор) во вредност од 128 ден. по цена од 79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

38% попуст на бургер по избор: хамбургер, твигибургер или чикенбургер + помфрит во Twiggy (ТЦ Рамстор) во вредност од 128 ден. по цена од 79 ден.

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

128 ден.

Попуст

38%

Заштеда

49 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 412

 • Т.Ц Ramstore Mall

 • 072 276 776; 077 445 551; 02 3238 805

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 22:30 Саб-Нед: 08:30 - 22:30

Добивате

Бургер по избор + помфрит

 • хамбургер (лепче со сусам, телешка плескавица, свежа салата, сос)
 • твигибургер (похован пилешки стек, кари сос, свежа салата) 
 • чикенбургер (стек, сос, свежа салата)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2017 до 28.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата може да се користи и "за носење" и за во ресторанот.

Опис

Twiggy e Fast Food лоцитан во Ramstore Mall. Постои повеќе од 10 години. Зад "Twiggy" стои тим составен од вистински љубители на добрата храна, посветени на подготовка на вкусни и свежи оброци, со состојки од висок квалитет.

Повелете во "Twiggy", место за вистински уживатели на храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ