Највкусното гиро во центарот на градот! 31% попуст на пилешко гиро во Twiggy (ТЦ Рамстор) во вредност од 129 ден. по цена од 89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Највкусното гиро во центарот на градот! 31% попуст на пилешко гиро во Twiggy (ТЦ Рамстор) во вредност од 129 ден. по цена од 89 ден.

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

129 ден.

Попуст

31%

Заштеда

40 ден.

Купени : 39

 • Т.Ц Ramstore Mall

 • 072 276 776; 077 445 551; 02 3238 805

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 22:30 Саб-Нед: 08:30 - 22:30

Добивате

Порција пилешко гиро

*Состав: чист пилешки стек, припремен на скара, домат, кромид, помфрит, тартар сос


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2017 до 09.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

"Twiggy" e Fast Food лоцитан во Ramstore Mall. Постои повеќе од 10 години. Зад "Twiggy" стои тим составен од вистински љубители на добрата храна, посветени на подготовка на вкусни и свежи оброци, со состојки од висок квалитет.

Повелете во "Twiggy", место за вистински уживатели на храна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ