#СкопјеГурман! До 37% попуст на јадење по избор: дневен, домашен или пица сендвич и бамби или чоко палачинка по избор во Twiggy - ТЦ Рамстор (важи и за носење)

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

110 ден.

Попуст

37%

Заштеда

41 ден.

Купени: 178

 • Т.Ц Ramstore Mall

  Одведи ме таму

  072 276 776; 077 445 551; 02 3238 805

Добивате

Опции на понудата:

Дневен сендвич 140 ден. 89 ден.
Домашен сендвич 140 ден. 89 ден.
Пица сендвич 140 ден. 89 ден.
Бамби палачинка 110 ден. 79 ден.
Чоко палачинка 110 ден. 69 ден.
Скопско 1+1 гратис: Лименка Скопско 0.5l 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате

Опис

Состав на јадењата:

 • Дневен сендвич: Пилешка шунка, кашкавал, домат, краставица, мајонез
 • Пица сендвич: Пилешка шунка, кашкавал, печурки, домат сос, мајонез
 • Бамби палачинка – еурокрем, плазма бисквит, чоколаден прелив
 • Чоко палачинка – еурокрем, чоколаден прелив

Twiggy e Fast Food лоцитан во Ramstore Mall. Постои повеќе од 10 години. Зад "Twiggy" стои тим составен од вистински љубители на добрата храна, посветени на подготовка на вкусни и свежи оброци, со состојки од висок квалитет.

Повелете во "Twiggy", место за вистински уживатели на храна!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.