Се за вашата убавина! До 60% попуст на миење + фенирање на кратка или долга коса, миење + шишање + фенирање во Фризерско-козметичко студио Beauty Face

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Купени: 8

Добивате

Опции на понудата:

Миење + фенирање кратка коса 300 ден. 150 ден.
Миење + фенирање долга коса 500 ден. 199 ден.
Миење + шишање + фенирање 400 ден. 250 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 08.09.2019 до 31.10.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата за фенирање се однесува на право фенирање

Опис

Летно разубавување со професионалниот тим на Фризерско-козметичко студио "Beauty Face"!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.