0 ја следат оваа компанија


Убодна пила 400W 65mm KS501-QS

2799 ден.

Опис

 • Влезна моќност 400 W
 • Движења во минута  3000 spm
 • Аголно сечење до  0-45  °
 • Сечење во дрво до  65  mm
 • Сечење во метал до 5 mm
 • Сечење во PVC до 10 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Достава под оваа сума изнесува 120 денари
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 02 3109 760
 • Види ја продавницата на "SBDMK" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "SBDMK "
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата е основана во 1997 година, и истата продава електричен и рачен алат, прибор и додатоци, ласерска и мерна опрема, алати за дом и градина, и системи за складирање и транспорт на алат

Ние веруваме дека безбедноста, ефикасноста и поддршката се број 1 приоритети за основање на стабилна и долгорочна партнерска релација со нашите клиенти. Кога ја споменуваме безбедноста, мислиме на производи кои ги исполнуваат сите светски стандарди и норми за работа и функционирање во секакви околности. Ефикасноста за нас значи производ кој со своите перформанси и предности ќе ја олесни вашата работа и ќе придонесе до побрзо завршени проекти и задоволни клиенти. Поддршката значи дека сме тука за вас не само кога ви е потребен алат, туку кога ви е потребно решение за моментално настанатиот проблем, без разлика на вашата локација. Ние сме тука за сите занаетчии, мајстори, хоби ентузијасти, за сите работници и креатори на денешницата, ние сме тука за тие што создаваат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.