0 ја следат оваа компанија


- 30%

Убодна пила со регулација и наклон 520W + 3 ножеви + торба

4999 ден.

3499 ден.

Преостанато време

Опис

  • Влезна моќност   520 W
  • Движења во минута  0-3000 spm
  • Аголно сечење до   45 º
  • Сечење во дрво до 70 mm
  • Сечење во метал до 5 mm 
  • Сечење во PVC до  15 mm
  • Сечење во обоени метали  15 mm

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.