34% попуст училишен прибор Spiderman со дрвени боички, фломастери и сите потребни додатоци во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст училишен прибор Spiderman со дрвени боички, фломастери и сите потребни додатоци во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

34%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 12

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Училишен прибор Spiderman 

 • Дрвени боички
 • Фломастери
 • Молив
 • Тенкоминец
 • Мини
 • Пенкало
 • Гума
 • Оштрилка
 • Тефтерче
 • Лењир

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Spiderman училишниот прибор е изработен од квалитетнен платнен материјал и е со 3 прегради, секоја соодветно опремена со сите потребни додатоци кои му се потребни на вашето дете.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ