- 26%

Ударна дупчалка BOSCH GSB 13 RE + ГАРАНЦИЈА (1 + 2 години)

5400 ден.

3999 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000153
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 600 W
 • Максимална брзина (без оптеретеност) :  0-2800r/min
 • Вртежен момент: од 1,8 Nm до 10,8 Nm
 • Тежина: 1.8 kg
 • Должина: 266 mm
 • Висина: 180 mm
 • Број на удари (без оптеретеност): 0 – 44.800 bpm
 • Максимално дупчење во железо: 10 mm (eмисиона вредност на вибрации 3 m/s²; несигурнос 1.5 m/s²)
 • Максимално дупчење во бетон: 13 mm (eмисиона вредност на вибрации 26 m/s²; несигурност 3 m/s²)
 • Максимално дупчење во дрво: 25 mm
 • Максимално дупчење во ѕидови: 15 mm
 • Пакетот содржи: прицврстувачка глава 13 mm, дополнителна рачка, граничник за длабочина на дупчење 210 mm
 • 1 + 2 година гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.