50 ја следат оваа компанија


- 26%

Ударна дупчалка BOSCH GSB 13 RE + ГАРАНЦИЈА (1 + 2 години)

5400 ден.

3999 ден.

Шифра:

1800000000153

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 600 W
 • Максимална брзина (без оптеретеност) :  0-2800r/min
 • Вртежен момент: од 1,8 Nm до 10,8 Nm
 • Тежина: 1.8 kg
 • Должина: 266 mm
 • Висина: 180 mm
 • Број на удари (без оптеретеност): 0 – 44.800 bpm
 • Максимално дупчење во железо: 10 mm (eмисиона вредност на вибрации 3 m/s²; несигурнос 1.5 m/s²)
 • Максимално дупчење во бетон: 13 mm (eмисиона вредност на вибрации 26 m/s²; несигурност 3 m/s²)
 • Максимално дупчење во дрво: 25 mm
 • Максимално дупчење во ѕидови: 15 mm
 • Пакетот содржи: прицврстувачка глава 13 mm, дополнителна рачка, граничник за длабочина на дупчење 210 mm
 • 1 + 2 година гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.