90% попуст на прва рата ултра интензивен курс по германски јазик + 2 часа гратис подготовка за полагање во Гете Институт од Академија О Фортуна

Вредност

4500 ден.

Попуст

90%

Заштеда

4050 ден.

Купени: 3

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434

  akademija0@gmail.com

Добивате

Прва рата ултра интензивен курс по германски јазик за ниво: А1.1 и А1.2 степен (цело А1 ниво) + 2 часа гратис подготовка за полагање во Гете Институт

 • Интензитет: 3 пати неделно по 90 минути
 • Времетраење: 8 седмици
 • Група 1 понеделник, среда и петок од 17:30-19 ч.
 • Група 2 вторник и четврток од 18:30-20:00 ч. и сабота од 11:00-12:30 ч.

*Со купување на купонот учествувате во наградната игра Патување во Будимпешта (Извлекување 20.04.2019 )

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за нови членови
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Втората и третата рата се по редовна цена од 4500 ден.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.