40% попуст на ултра интензивен почетен курс по норвешки јазик за викенд + гратис книги, додатни материјали, полагање и сертификат во Академија О Фортуна во вредност од 9500 ден. по цена од 5700 ден.

Вредност

9500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3800 ден.

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434, 071 320 735

  akademija0@gmail.com

Добивате

Карактеристики на курсот:

 • Интензитет: Еднаш неделно по 180 минути (со една пауза од 15 мин.)
 • Времетраење: 6 недели
 • Термини: сабота од 11:30 до 14:45 часот
 • Старт: 08.06.2019 (сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Понудата важи само за нови членови

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.