- 24%

Ултрапрецизно и висококвалитетно метро FESTA со должина по избор

300 ден.

229 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1800000000147
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ултрапрецизно и висококвалитетно метро
 • Висококвалитетни клешти
 • Обложено со најлон DURA NY Coat кој е отпорен на абразија
 • 10x поголема отпорност
 • Печатена мерна скала
 • Анти-рѓосувачки фосфатен слој
 • HCS челик
 • Прилагодување на мерната лентата 
 • Изработено според EEC сертификат

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.