80% попуст на ултразвучно чистење на забен камен, чистење на гингивални џебови и полирање на заби во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 2000 дeн. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1610 ден.

Купени: 11

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември)

  Одведи ме таму

  070 677 920

Добивате

Ултразвучно чистење на забен камен, чистење на гингивални џебови, полирање на заби

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2019 до 10.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Работно време: пон-пет (08:00 до 13:00 часот и од 17:00 до 20:00 часот)

Опис

За здрави и цврсти заби со блескава насмевка! 

Во склоп на ординацијата нудиме и други услуги:  

 • Сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • Изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • Превенција на кариес кај деца
 • Систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • Белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.