70% попуст на ултразвучно чистење забен камен + обработка на пародонтални џебови + полирање + премачкување флуор профилакса + опција за ласерска терапија на парадонтални џебови во DentaLea L&V

Цена од

255 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

850 ден.

Попуст

70%

Заштеда

595 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • Vera Jocikj 7/3, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  075 232 715

  tanja_angel2003@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Чистење забен камен + премачкување флуор профилакса 850 ден. 255 ден.
Чистење забен камен + полирање + ласерска терапија на парадентални џебови 1,350 ден. 490 ден.

Пакет 1

 • Ултразвучно чистење забен камен 
 • Обработка на пародонтални џебови
 • Полирање 
 • Флуор профилакса
 • Преглед и совет за понатамошен потребен третман

Пакет 2

 • Ултразвучно чистење забен камен 
 • Обработка на пародонтални џебови
 • Полирање 
 • Флуор профилакса
 • Ласер терапија
 • Преглед и совет за понатамошен потребен третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Со купениот купон добивате дополнителн попуст на: 

 • 20% попуст на протетика - Метал-керамика, Безметална керамика, Протези (За оние кои што ќе се пријават како матични пациенти во февруари и март)
 • 20% попуст на Швајцарски хијалуронски филери за уста
 • Белеење на заби домашно и ординациско
 • Неограничен број на бесплатни прегледи
 • Издавање на рецепти и упати, препишување на лекови

За блескаво бели заби!

Услуги кои може да ги добиете во ПЗУ Dentalea Lab

 • Избор на матичен стоматолог, преглед и консултација
 • Рентген снимање
 • Пломбирање со нано композитни пломби
 • Лекување на заби
 • Вадење
 • Детска превентивна стоматологија
 • Порцелански навлаки
 • Безметални zirconia навлаки
 • Ласер терапија за пародонтални џебови, воспаление на непца
 • Белеење на заби
 • Естетско пополнување на уста, брчки со Хијалуронски Швајцарски Филери
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.