41% попуст на ултразвучна кавитација во времетраење од 60 минути во Нутри Диет Клуб во вредност од 2000 ден. по цена од 1190 ден.

Цена

1190 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

810 ден.

Купени: 36

Добивате

Ултразвучна кавитација (времетраење: 60 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.05.2023 до 31.08.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • 1 корисник може да купи 1 купон
  • Закажете го вашиот третман на 075 205 143 или на емаил адреса [email protected]
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Ултразвучната кавитација се смета за одлична алтернатива на хируршката липосукција, тоа е неинвазивна и безболна метода за преобликување на телото. Масните наслаги во поткожното ткиво се разбиваат што директно резултира со намалување на обемот во третираниот дел на телото.
Ултразвучната кавитација е единствена нехируршка  и неинвазивна постапка, која целосно ги отстранува масните наслаги  на стомакот, колковите, задникот, бутовите и останатите делови на телото.
 
Лица кои не смеат да се изложат на ултразвучна кавитација се лица со проблеми на црниот дроб, здравствени проблеми на срцето и кардиоваскуларниот систем, доилки, дијабетичари, лица со вградени пејсмејкери, трудници, лица со висок холестерол и триглицериди, воспаление на средно уво. Фебрилни состојби, метални протези, венозна или лимфна инсуфициенција.
 
Третманот трае 60 минути, а резултатите се видливи веднаш.
2 часа пред третманот да не бидете јадени.
Да се избегнува солариум , сауна, топла купка, туширање со топла вода, пред и после третманот.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.