Новогодишна Under Armour понуда од Ri Sport! Купон од 69 ден. со кој добивате до 50% попуст на старата колекција, 30% на новата колекција од светски познатиот бренд Under Armour во Ri Sport

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 201

 • Булевар Партизански Одреди 16, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 3 211 161

  ristevskisport@yahoo.com

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • до 50% попуст на старата колекција
 • 30% на новата колекција
 • 20% на сите спортски додатоци

* Попустот важи за производи од светски познатиот бренд Under Armour (патики, маици, шорцеви, спортски,торбици, ранци, дуксери, спортска опрема за вежбање)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 12.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ri Sport
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Најдобриот, најквалитетниот и најпознатиот американски бренд за спортска опрема во светот - UNDER ARMOUR

Проверете зошто Under Armour е личен избор на Dwayne Johnson (The Rock) , Lindsay Vonn, Andy Murray, Gisele Bündchen, Stephen Curry.. 

Само во “РИ-СПОРТ” - специјализирана продавница за Under Armour во Македонија - “Партизанска” во новата Cubus зграда.. 

Спортот ќе го промени светот! Under Armour - РИ СПОРТ

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.