10 ја следат оваа компанија


Парфем UNGARO FEMININ по избор

1016 ден.

914 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

UNGARO FEMININ ЗА НЕА безвременскиот и секогаш модерен животински принт кој ја отсликува модната нишка на оваа куќа е претопен и во оваа мирисна нота. Заштитниот знак на овој парфем е женка леопард која е цврста и самоуверена но ја сака својата слобода пред се. Смрзнати бобинки, миризливо пеони и свежиот грејпгфрут се мирисите кои ја отсликуваат оваа мирисна нота

UNGARO MASCULIN ЗА НЕГО безвременскиот и секогаш модерен животински принт кој ја отсликува модната нишка на оваа куќа е претопен и во оваа мирисна нота. Крцкава нота на зелено јаболко, измешана со нишка од грејпфрут се збогатени со лаванда и темјан а мешавината со пачули му дава дрвенаст завршеток.

Двете мирисни ноти се создадени за заедно да се дополнуваат и одат совршено во пар!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.