Силиконски градник Uni Bra со големина по избор

1100 ден.

199 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

1

Шифра:

400000000107
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

Опис

Uni Bra силиконскиот градник е вашиот нов пријател во секојдневните излегувања!
Карактеристичноста на Uni Bra силиконскиот градниот е во неговата мекост и природен материјал, кој лесно се лепи за вашите гради и е целосно невидлив под било која облека.
Внатрешниот слој користи органски силикон со цврсто лепило кое помага градникот да ја задржи формата и цврстината. Дава убав заоблен изглед на вашите гради. Погодно е да се носи со било каков вид на облека особено облека без ракави или backless.

Моќта за целосно вклопување и удобност при негово носење, со слобода и флексибилност во вашите движења, го прави уникатен на пазарот. 

Uni Bra за совршен изглед во секоја пригода!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.