50% попуст на уникатна чаша со вграден механизам за мешање со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на уникатна чаша со вграден механизам за мешање со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

351 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 31

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Уникатна чаша со вграден механизам за мешање со боја по избор + бесплатна достава

 • Сина
 • Розева

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 уникатна чаша и капаче
 • Вграден механизам кој се вклучува на копче лоцирано на држачот на чашата
 • Механизмот работи на 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии 11.3 x 8.6cm
 • Дијаметар: 8.6cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ