1 ја следи оваа компанија


Уникатна икона со срма и позлатена фолија

150 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Икона

 • Состав: медијапан, канвас платно, срмен конец, стаклени циркони, позлатена фолија и органски лак
 • Димензии: 9x13; 15x20; 20x25; 20x30; 30x40; сите димензии се во сантиметри
 • Може порачка на било кој светител или светителка по ваша желба

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • За нарачки под 1200 денари се доплаќа 120 денари за достава 
 • Време потребно за достава: 5-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 077710457
 • Види ја продавницата на "Filigran od srma NG" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.