Имајте уникатна декорација на вашата свадба! До 47% попуст на рачно изработени свадбени аксесоари, додатоци и декорации по избор од Gaby Handmade A

РАСПРОДАДЕНО

Имајте уникатна декорација на вашата свадба! До 47% попуст на рачно изработени свадбени аксесоари, додатоци и декорации по избор од Gaby Handmade A

Цена

80 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

47%

Заштеда

70 ден.

Добивате

Уникатна декорација по избор:

 • Китенки за сватови (сет од 10 парчиња), цена: 500 ден. 390 ден.
 • Китенка за младоженец, цена: 150 ден. 80 ден.
 • Свадбени бонбони (сет од 10 парчиња), цена: 750 ден. 600 ден.
 • Нараквици за деверуши, цена: 350 ден. 250 ден.
 • Свеќи, цена: 390 ден. 290 ден.
 • Сет од 2 чаши, цена: 1500 ден. 990 ден.
 • Невестинско венче, цена: 1000 ден. 790 ден.
 • Рачно декорирано шише, цена: 1990 ден. 1490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата за да извршите нарачка и да ги договорите потребните детали (боја, време на изработка, подигнување и сл).
 • Подигнувањето на производот се врши по договор со компанијата на 071 246 514
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Постои можност за изработка на нов персонализран модел по договор со компанијата

Опис

Имајте уникатна декорација на Вашата свадба, а истата зачувајте ја како сувенир од најубавиот ден во Вашиот живот!

Изработени од вештите раце на Габи Handmade art & craft, овие чаши со сигурност ќе ја разубават Вашата свадба.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ