До 60% попуст на масажа по избор: релакс масажа на цело тело, масажа на грб или пакет од 10 антицелулитни масажи во Козметички Салон Unique Lady

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

Преостанато време

Купени: 16

 • ул.Ѓуро Ѓаковиќ бр.16 зграда 1/1, Скопје (спроти кафе бар Излет)

  Одведи ме таму

  075 858 758

  masovic863@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Масажа на грб 300 ден. 149 ден.
Релакс масажа на цело тело 600 ден. 299 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи 2,500 ден. 999 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Комплетен баланс и релаксација на вашето тело.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.