За свиленкасто мазна кожа! До 55% попуст на депилација на раце, нозе и интима по избор во Козметички Салон Unique Lady

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • ул.Ѓуро Ѓаковиќ бр.16 зграда 1/1, Скопје (спроти кафе бар Излет)

  Одведи ме таму

  075 858 758

  masovic863@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Депилација на раце со топол восок 200 ден. 99 ден.
Депилација на цели нозе 300 ден. 149 ден.
Депилација на нозе + интима 450 ден. 200 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

За неодоливо чувство на привлечност и извонредно искуство за нега на вашата убавина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.