ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: UNIQUE RESORT & SPA! Луксузна релаксација (Јануари-Март)! 30% попуст на ноќевање со појадок во double delux соба + користење на СПА и фитнес центар во Unique Resort & Spa, Охрид во вредност од 3720 ден. по цена од 2600 ден.

Цена

2600 ден.

Вредност

3720 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1120 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 16

 • Ул. Партизанска бр.56, 6000 Охрид

  Одведи ме таму

  +389 46 272 222

  info@uniqueresort.mk

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање со појадок во double delux соба + користење на СПА и фитнес центарот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во хотелот за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат две лица, односно да се купат минимум два купона
 • Превозот не е вклучен во понудата 
 • За деца од  0 до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице се доплаќа 1820 ден. за едно ноќевање со појадок
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот, на рецепција
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

⭐ Луксузен внатрешен амбиент.

⭐ Елегантни, просторни и комфортни соби.

⭐ Лоциран во срцето на градот Охрид со прекрасен поглед.

Unique Resort & Spa -  луксузно искуство на охридскиот брег со признание во категорија "Хотел со најдобрo СПА за 2019"

Unique Resort & Spa со својот луксузен изглед, грандиозност и уникатно СПА искуство  им овозможува на своите гости неззаборавни моменти во еден од најубавите градови во земјава. За својата професионалност и луксуз хотелот доби награда за најдобар хотел во категорија "Нова туристичка понуда во делот на хотелиерството за 2018"

Овој модерен и урбан хотел е поставен во срцето на градот Охрид. Локацијата на хотелот е една од придобивките што ја одделуваат од останатите хотели во регионот. Лоциран на брегот на Охридското Езеро, во близина на мостот Биљанини извори, хотелот ви нуди природна средина на само неколку минути од центарот на градот. Луксузниот амбиент, како и единственоста и смелоста на хотелот е нешто што веднаш ќе го забележите. Стилски и современ, Unique Resort & Spa е  погоден за бизнис патници како и за странски и домашни туристи, нудејќи совршени услови за целосно искуство на релаксација и внатрешен мир.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.