51% попуст на унисекс паметен часовник - Smart Watch од "Тесла Лед" во вредност од 6700 ден. по цена од 3300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на унисекс паметен часовник - Smart Watch од "Тесла Лед" во вредност од 6700 ден. по цена од 3300 ден.

Цена

3,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,700 ден.

Попуст

51%

Заштеда

3,400 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 2

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3 1000 Скопје, Македонија

 • 02 613 7030

 • info@teslaled.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 19:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Унисекс паметен часовник - Smart Watch

* Погоден за сите мобилни телефони како Samsung, Iphone, Sony ​и сл.
* Карактеристиките на произодот можете да ги погледнете во ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2016 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Тесла Лед во понеделник, среда и петок од 16:00 до 18:00ч.
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

Унисекс паметен часовник - Smart Watch кој се состои од:

 • Music player
 • Micro USB
 • Bluetooth
 • Notification facebook
 • Messenger
 • Telephone
 • Handsfree
 • Vibration
 • Pedometar
 • Camera
 • FM radio
 • Mp3
 • Phonebook
 • Alarm
 • Anti slide reminder
 • Stopwatch
 • Barometar

* Погоден за сите мобилни телефони како Samsung, Iphone, Sony ​и сл.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ