46 ја следат оваа компанија


- 26%

Универзален адаптер MS NB COOL AC 90 + 1 година гаранција

2000 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Компатибилност на 8 универзални приклучоци за различни лаптопи и USB портови (2A) за полнење на USB компатибилни уреди
 • Моќност: 90 W
 • Влезен напон: 220 V
 • Излезни напони: 12 V/15 V/16 V/18 V/19 V/20 V/24 V ( рачно поставување )

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.