- 24%

Универзален адаптер за лаптоп MS NB 90 COOL SLIM

2100 ден.

1590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Компатибилност 8 универзални приклучоци за различни лаптопи и USB портови (2A) за полнење на USB компатибилни уреди
 • Влезен напон [В] 220
 • Излезна сила [В] 90
 • Излезна струја [А] 0
 • M1 15V Toshiba
 • M2 16V IBM Lenovo
 • M3 16V Sony & Fujitsu
 • M4 18,5V Compaq & HP
 • M5 1V Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Toshiba, Liteon
 • M6 19V Samsung
 • M7 19V Acer, Compaq, HP, Fujitsu, Gateway, Toshiba, Liteon
 • M8 19,5V Sony

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.