36% попуст на универзален држач за смартфон за велосипед во вредност од 390 ден. по цена од 249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

36% попуст на универзален држач за смартфон за велосипед во вредност од 390 ден. по цена од 249 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

390 ден.

Попуст

36%

Заштеда

141 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 44

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Универзален држач за смартфон за велосипед

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 95 х 185 mm (max)
 • Цврсто го држи вашиот смартфон додека возите велосипед
 • Направен од анти-лизгав материјал
 • Компатибилен со смартфони со дебелина не поголема од 12 mm
 • Цврста пластика: доволно црвста за да ги издржи вибрациите од велосипедот и ветерот за време на возењето.
 • Четирите спојки ќе го задржат смартфонот дури и при високи брзини и нерамен терен
 • Едноставен и лесен  за поставување на велосипедот
 • Вашиот смартфон е заштитетен од секој агол
 • Нема ризик од паѓање или лизгање додека сте во дзижење
 • Единствениот начин да го тргнете телефонот е да ја одвртите навртката за заклучување на задната страна
 • 4 стегалки се целосно прилагодливи за да се вклопi секој смартфон
 • 360 ротација: 360 степени ротација значи дека може да се прилагоди за разновидно гледање од кој агол сакате
 • Навалување: прилагодлив за навалување, со цел да можете да го поставите правилниот поглед на вашиот смартфон
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.