- 12%

12% попуст на универзален повеќестандарден адаптер SBox TA-04 од Рувекс

324 ден.

285 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

SBox TA-04 универзален повеќестандарден напонски адаптер.

Едноставен за користење универзален патен адаптер кој исполнува повеќе светски стандарди.

Идеално решение за апарати (мобилни уреди,таблети,лаптоп компјутери итн.) купени вон Македонија, а кои треба да се користат кај нас или обратно за уреди купени во Македонија, а кои треба да се користатат во земји со друг стандард на конекциски напон.

Карактеристики:

 • Влезен напон: 110-240V (уредот не конвертира напон!)
 • Компатибилност: Европски, Британски, Американски, Кинески, Австралиски и други стандарди на напојување
 • Поседува: вградена заштита од пренапон + лед индикатор
 • Боја: бела

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 04.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2019 до 06.12.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.