12% попуст на универзални стативи за фотоапарати или камери од Рувекс

1550 ден.

1348 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Универзален статив за фотоапарати или камери - модел Hama Star 61 4161 Tripod,

Опис

Универзален статив за дигитални фотоапарати или камери

Универзални фотостативи од Германскиот производител Hama, наменети за дигитални апарати или камери кои овозможуваат изработка на снимки на секаков терен. Квалитетно изработени од алуминиумски профил, цврста пластика и гума, можат да се подесуваат и фиксираат на неколку нивоа според саканата висина. Поседуваат лесен механизам за фиксирање на апарат/камера како и кука на која со помош на тег се овозможува поголема стабилност при снимањето. Во пакетот следи и заштитна торба за полесен и посигурен транспорт.

Карактеристики на производот:

 • Thread/Connection: 1/4" (6.4 mm)
 • Incl. Tripod Case: Да
 • Leg Segments: Leg Segments
 • Levelling Device: Да
 • Материјал: алуминиум
 • Максимална тежина: 3000 gr.
 • Глава на статив: тринасочна
 • Максимална висина: 153 cm
 • Максимална дебелина на профил: 20 mm
 • Боја: шампањ
 • Линија: Hama Star
 • Употреба: Фото/Видео 3D

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2020 до 27.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.