53% попуст на универзална, модернa и функционалнa футролa за дигитална камера, мобилен телефон или било кој друг компактен уред, со дизајн по избор од Нитро Компјутери

190 ден.

89 ден.

Преостанато време

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Универзална модернa и функционалнa футролa за дигитална камера, мобилен телефон или било кој друг компактен уред, со дизајн по избор

*Изборот на дизајн се прави при подигнување на производот

Опис

Карактеристики на производот:

 • Просторни во внатрешниот дел.
 • Може да се користат како несесар за важни работи.
 • Повеќе од 15 привлечни дизајни за сечиј вкус.
 • Со додатен џеб / преграда која се закопчува со патент кај поголемиот број од модели.
 • Може да се користи на повеќе начини - врвка за преку рамо, метална закачалка или закачалка за на ремен

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2020 до 30.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.