Универзална пумпа Stermay HT (458)

790 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

Универзална пумпа Stermay HT (458)

Опис

Карактеристики на производот:

 • DC 12 V 50 W(полнач за автомобил)
 • AC 220V-230V,маx 160 W(полнач за дома)

Stermay HT-458 пумпата е универзална за секоја намена(велосипед,автомобил,душек на надувување,базен,вакумска кеса)

Пакувањето содржи:

 • 1 Пумпа
 • 1 Полнач за автомобил
 • 1 Полнач за дома
 • 1 Упатство за употреба

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.