Вкусен бургер по американски рецепт! До 37% попуст на бургер по избор: Chicken бургер, Bacon бургер или Hollywood бургер во Urban Burger

Цена од

110 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

160 ден.

Попуст

31%

Заштеда

50 ден.

Купени: 92

 • Рузвелтова 63а, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  077993701

Добивате

Опции на понудата:

Chicken бургер 130 ден. 95 ден.
Bacon бургер 160 ден. 110 ден.
Hollywood бургер 220 ден. 139 ден.

*Составот на бургерите можете да го видите во делот Oпис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При нарачка на над 3 бургери планирано време на припрема и чекање е околу 30 мин.
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на бургерите:

 • Chicken бургер - пилешки стек, салата, помфрит
 • Bacon бургер - јунешка плескавица, сланина, сосови + помфрит + салата по избор
 • Холивуд бургер - 2 плескавици од 100% говедско месо (500гр), чедар кашкавал, крцкава сланина, карамелизиран кромид, кис.краставички, домат, микс од сосови

Ново место за вкусни и сочни бургери, сендвичи и кремасти слатки задоволства!

Во Urban Burger може да уживате во вкусот на сочен бургер со додатоци по ваш вкус по кој сигурно ќе се вратите повторно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.