Нови вкусеви во Urban Burger! 45% попуст на Manhattan бургер во вредност од 400 ден. по цена од 220 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Нови вкусеви во Urban Burger! 45% попуст на Manhattan бургер во вредност од 400 ден. по цена од 220 ден.

Цена

220 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

45%

Заштеда

180 ден.

Купени : 49

 • Рузвелтова 63а, Скопје, Македонија

 • 077993701

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00 Саб: 10:00 - 01:00

Добивате

Manhattan бургер - 4 говедски плескавици од 120 грама, 4 парчиња ајдамер, бел сос со свежи билки, кисели краставички и потпечено путер лепче + onion rings

*можност за додаток на пршута на секоја плескавица (доплата 30 ден.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2018 до 09.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При нарачка на Manhattan бургер, планирано време на припрема и чекање е околу 30 мин.
 • Понудата важи за во ресторанот и за носење

Опис

Ново место за вкусни и сочни бургери, сендвичи и кремасти слатки задоволства!

Во Urban Burger може да уживате во вкусот на сочен бургер со додатоци по ваш вкус по кој сигурно ќе се вратите повторно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ