#СкопјеГурман! Неодоливи вкусови по американски рецепт! 41% попуст на Холивуд бургер, Чикаго бургер или Manhatten бургер од Urban Burger во вредност од 220 ден. по цена од 129 ден.

Цена од

129 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

41%

Заштеда

91 ден.

Купени: 598

 • Рузвелтова 63а, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  077993701

Добивате

Опции на понудата:

Холивуд бургер 220 ден. 129 ден.
Чикаго бургер 220 ден. 129 ден.
Manhatten бургер 220 ден. 129 ден.

*Постои можност за избор на бело или црвено лепче за бургерот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При нарачка на над 3 бургери планирано време на припрема и чекање е околу 30 мин.
 • Понудата важи за во ресторанот или за носење, не е вклучена достава

Опис

Состав:

 • Холивуд бургер: 2 плескавици од 100% говедско месо (400 гр вкупно), чедар кашкавал, крцкава сланина, карамелизиран кромид, кисели краставички, домат, микс од сосови
 • Чикаго бургер: плескавица од 100% чисто говедско месо (200гр), крцкава сланина, чедар кашкавал, печурки, кромид, краставички, микс од сосови, бургер сосови.
 • Manhatten бургер: четири мали плескавици од по 100гр од 100% говедско месо, топен чедар кашкавал на секоја плескавица, бургер бел сос со мешавина на билки

Совршено место за вкусни и сочни бургери, сендвичи и кремасти слатки задоволства!

Во Urban Burger може да уживате во вкусот на сочен бургер со додатоци по ваш вкус по кој сигурно ќе се вратите повторно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.