Вкуснo јадење по избор во Urban Jungle Lounge Bar! До 52% попуст на јадење по избор: американски бургер, пица капричиоза, медитеранска салата, паста пене песто или американска палачинка со нутела во Urban Jungle Lounge Bar

РАСПРОДАДЕНО

Вкуснo јадење по избор во Urban Jungle Lounge Bar! До 52% попуст на јадење по избор: американски бургер, пица капричиоза, медитеранска салата, паста пене песто или американска палачинка со нутела во Urban Jungle Lounge Bar

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

32%

Заштеда

41 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 27

 • ул.Дрезденска бр.19 лам.2 локал 9

 • 071 533 001

 • info@urbanjungle.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 00:00Нед: 08:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Американски бургер , цена: 130 ден. 89 ден.
 • Пица капричиоза, цена: 250 ден. 119 ден.
 • Медитеранска салата, цена: 150 ден. 99 ден.
 • Паста пене песто, цена: 170 ден. 115 ден.
 • Американска палачинка со нутела, цена: 110 ден. 75 ден.

* Составот за амерички бургер и медитеранска салата може да го погледнете во делот ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.11.2017 до 09.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

 • Состав на медитеранска салата: марула, спанаќ, шери доматчиња, кромид, фета сирење и медитерански сос 
 • Состав на Американски бургер: лепче, јунешка плескавица, емендал кашкавал, марула, домат, кромид, кисели краставички + помфрит

Уживаjте во пријатната атмосфера на ново отворениот Lounge Bar Urban Jungle. 

Што и да одберете ќе го направите вистинскиот избор бидејќи се е припремено од свежи намирници, оригинални рецепти и многу љубов.

Lounge Bar Urban Jungle - For the moments that count.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ