НАЈГОЛЕМ ПОПУСТ НА ЕКСКЛУЗИВНИ МОДНИ ДОДАТОЦИ ВО Urban X Store во Skopje City Mall! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на машки и женски модни додатоци (чанти, каиши, паричници) од брендовите Tamaris, LEVIS, RIFINO, DONNA и многу други!

РАСПРОДАДЕНО

НАЈГОЛЕМ ПОПУСТ НА ЕКСКЛУЗИВНИ МОДНИ ДОДАТОЦИ ВО Urban X Store во Skopje City Mall! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на машки и женски модни додатоци (чанти, каиши, паричници) од брендовите Tamaris, LEVIS, RIFINO, DONNA и многу други!

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 85

 • Urban X Store - Skopje City Mall Ул. Љубљанска бр.4-1/лок.218 Скопје – Карпош

 • +389 2 3078 545

 • info@urbanxstore.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 22:00 Саб-Нед: 09:00 - 22:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 50% попуст на ексклузивни машки и женски модни додатоци (чанти, каиши, паричници)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.05.2017 до 31.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Попустот се однесува само за модните додатоци, не важи за облеката и за спортската опрема
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата Urban X Store
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот не може да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Модни додатоци од најпознатите брендови Tamaris, Levis, Rifino, Donna и многу други. Ексклузивни и брендирани женски чанти, паричници, каиши и модни додатоци, познати по модерниот дизајн и беспрекорен квалитет.

Целта на Urban X Store е да понуди добар, квалитетен производ и колку е можно подобра услуга, со цел купувачот да го добие  она што го посакува и сѐ со цел  да се оствари колку е можно подобра и подолгорочна комуникација. Во исто време, компанијата ќе биде водена од коректно и професионално однесување со коминтентите и одговорно водење на бизнисот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ